Viport Transfer ile Uludağ kayak merkezine ulaşmak güvenli ve kolay. Bursa’da olan kayak merkezi, Türkiye’de en çok turistin olduğu kayak merkezlerinden biri. Kış aylarında ulaşım koşullarının zor olmasından dolayı, hem deneyimli şoförler ile hem de donanımlı araçlar ile yolculuk yapmak önemlidir. Viport Transfer ile size bu hizmeti sunuyoruz. Otelinize kadar ulaşım sağlayarak güvenle tatilinize başlayabilirsiniz.

İstanbul Bursa Uludağ Arası Kaç Saat?

Peki, İstanbul’dan Uludağ’a kaç saatte gidilir? İstanbul Uludağ arası kaç saat? Öncelikle İstanbul Bursa arasında yeni köprü kullanılarak ulaşım son derece hızlı şekilde gerçekleşmekte. Hizmetimiz ile sizlere hızlı ve güvenli yolculuğu garanti ederek Uludağ’a ulaşımınızı maksimum 3 saat içinde gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Uludağ Arası Transfer Hizmeti Kalitemiz

İstanbul Uludağ arası transfer hizmetimiz güvenli araçlar ile gerçekleşmektedir. Tam donanımlı olan araçlar, dağda yolculuk için de uygundur. Mercedes Vito VIP araçlar, yolculuğunuzun konforlu ve güvenli geçmesi için yeterli donanıma sahiptir. Ayrıca şoförlerimizin profesyonelliği ve deneyimi ile yolculuk son derece güzel şekilde tamamlanacaktır.

Yolculuğunuz sırasında araç içinde içecek servisinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yol boyunca sınırsız internet olacak. İstanbul Uludağ arası VIP araç sayesinde, yolda dilediğiniz zaman internete girebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman araçlar durarak mola verecektir.

İstanbul Uludağ Arası Transfer Hizmetinde Korona Önlemi

Korona önlemlerinin alınması ile İstanbul Uludağ transfer sizler için avantajlı olacaktır. Korona önlemlerimiz ile düzenli olarak araçların ilaçlanması ve sizin istediğiniz kişi sayısında yolculuk etmeniz önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak profesyonel bir transfer hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Uludağ Arası Transfer Talebi

Uludağ’da eşsiz bir kış tatili için transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu transfer hizmeti için hemen iletişime geçerek ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz resmi internet sitesi üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

İstanbul Uludağ arası VIP hizmet rezervasyon yolculuk tarihi ve kişi sayısını bildirmeniz ile olacaktır. Sizinle iletişime geçmemiz halinde, yolculuk detaylarını tarafımıza ileterek hemen hizmetten faydalanabilirsiniz. Yolculuk tarihinin netleşmesi ile araç bilgisi de tarafınıza ulaştırılacaktır.

Güvenli ve lüks ulaşım için Uludağ transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.