Viport Transfer olarak İstanbul’dan Bodruma en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşım sağlıyoruz. Hizmetimizden faydalanarak, siz de İstanbul – Bodrum arasında en konforlu yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Viport Transfer VIP araçlar ile dilediğiniz zaman durabileceğiniz, istediğiniz şekilde seyahat edebileceğiniz hizmeti sunuyor.

İstanbul Bodrum Arası Kaç Saat?

Hizmetimizden faydalanmadan önce İstanbul Bodrum arası kaç saat sorusunu sorabilirsiniz. İki yol alternatifi olduğundan, öncelikle eski yolun kullanılması ile 10 saat 48 dakikada 805,3 kilometre yol gidilecektir. Yeni yolun kullanılması sayesinde ise 696,7 kilometreye düşen mesafe, 8 saat içinde tamamlanacaktır.

İstanbul Bodrum Arası Transfer Hizmeti Kalitemiz

İstanbul Bodrum arası transfer Mercedes Vito VIP ile yapılıyor. Deneyimli şoförlerimiz sayesinde güvenle yolculuğu tamamlayacaksınız. Araçlarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Ayrıca konforu sağlayacak araç özellikleri geliştirilmiştir. Güvenlikten ödün vermediğimiz araçlarımızda deneyimli şoförlerimiz ile ulaşımınızı sağlıyor ve sizleri %100 memnuniyet ile uğurluyoruz.

Hizmetimiz dahilinde olan yolda içecek ikramlarımız olacak. Konfordan ödün vermeden, profesyonel şekilde yolculuğunuz gerçekleşmesi bizim için önemli. Ayrıca aracımızda sınırsız internet kullanabilirsiniz. İstanbul Bodrum arası VIP araç ile yolculuğunuz hem keyifli hem de konforlu olacak. Seçim sizin.

İstanbul Bodrum Arası Transfer Hizmetinde Korona Önlemi

Transfer hizmetimizde dikkat ettiğimiz hususlar arasında korona önlemi var. İstanbul Bodrum transfer sayesinde, dezenfekte edilen araçlarda yolculuk yapacaksınız. Sadece sizin olduğunuz araçlarda korona tehlikesinin minimuma düşürülmesini sağlıyoruz. Düzenli dezenfekte işlemleri yapıyoruz.

İstanbul Bodrum Arası Transfer Talebi

Güvenli ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Transferin olmasını istediğiniz tarih ve saat hakkında bilgi alıyoruz. Ardından transferin gerçekleşmesi için araçlarımızı hazırlıyoruz. Güvenlik önlemlerinin alınması, deneyimli şoförümüz ile size ulaşma aşamaları tamamlanıyor. Alındığınız yerden istediğiniz yere bırakarak, şoförümüz gereken kalitede bir hizmet sunuyor.

İstanbul Bodrum arası VIP hizmet almak için siz de hemen iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli yolculuğun en doğru adresi olan Viport Transfer ile ulaşım çok daha keyifli olacak. Uzun ve kısa mesafe yolculuklarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.