Viport Transfer kış aylarında kayak merkezlerine olan ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Zaman kaybetmeden ulaşım sağlamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz kişi sayısında araç ayarlanarak, kış tedbirleri alınarak gitmek istediğiniz kayak merkezine ulaştırıyoruz. Hem güvenli hem de hızlı bir yolculuk olması garanti ediliyor. Zaman kaybetmeden otelinize ulaştırıyoruz.

İstanbul Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Mesafesi

Kartalkaya kayak merkezi Bolu’da bulunuyor. İstanbul Bolu arası kaç saat sürüyor? Deneyimli şoförlerimiz ve son model araçlarımız ile en kısa süre içinde ulaşım sağlanıyor. Mesafe 266 kilometredir. 2 saat 52 dakikalık süre içinde ulaşım sağlanacaktır.

İstanbul Kartalkaya Arası Transfer Hizmeti Kalitemiz

İstanbul Kartalkaya arası transfer hizmetimiz, deneyimli şoförlerimiz ile güvenliği garanti edilerek yapılıyor. Yolculuk sırasında memnun kalacağınız bir hizmet almanıza özen gösteriyoruz. Aracımız Mercedes Vito VIP olarak belirlenmiştir. Ulaşım için VIP hizmet alarak, konforlu bir ulaşım sağlayacaksınız.

Aracımızda içecek servisimiz mevcuttur. Ayrıca dilediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için aracın durması da sağlanır. Bu bağlamda öncesinde şoförünüz bilgilendirme de yapacaktır. İstanbul Kartalkaya arası VIP araç ulaşımı sırasında sınırsız kullanabileceğiniz internetiniz olacak. Bağlantı sağlayarak yol boyunca keyifli bir manzara eşliğinde gideceksiniz.

İstanbul Kartalkaya Arası Transfer Hizmetinde Korona Önlemi

Korona önemleri, yolcularımızın güvenliği açısından son derece önemlidir. Transfer hizmetimizde ilk olarak dikkat ettiğimiz unsurlar arasında yer almaktadır. İstanbul Kartalkaya transfer ile korona tehlikesi olmadan yolculuk etmenizi sağlıyoruz. Düzenli olarak yapılan ilaçlamalar sayesinde yolculuğunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz sorumluluğumuzdadır.

İstanbul Kartalkaya Arası Transfer Talebi

Peki, transfer hizmetinden nasıl faydalanacaksınız? Sizin için sunduğumuz hizmet için yapmanız gereken hemen iletişime geçerek talep sunmak. Bunun için belirlenmiş olan zaman dilimi, tarih ve kaç kişilik yolculuk olacağı konusunda bilgi vermeniz yeterlidir.

İstanbul Kartalkaya arası VIP hizmet resmi internet sitesinden yapacağınız rezervasyon ile bize ulaşmaktadır. Siz de hemen kış aylarını spor ve tatil ile değerlendirmek için Kartalkaya kayak merkezini tercih edebilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek, eğlenmek, kış sporu yapmak transfer hizmetimiz sayesinde hem güvenli hem de konforlu olacak.