VIP Taxi sizleri veya konuklarınızı, hedeflenen adrese tam zamanında ulaştırmak için verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerimizden biridir. Kişiye özel taksi hizmetimizde hangi noktadan saat kaçta alınacağınıza ve hangi güzergahı kullanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Şoförlü lüks taksi kiralama araçlarımız konforlu ve lüks modellerden oluşmaktadır.

VIP Taxi ihtiyaçlarınız, sektöründe 15 yıllık bir tecrübeye sahip VIPORT TRANSFER firmamız tarafından karşılanmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip ve transfer araç kullanma alanında lisanslı şoförlerimiz, zaman ve rota sınırlaması olmadan dilediğiniz saatte sizi alacak ve ulaşmak istediğiniz adrese güvenli bir şekilde taşıyacaktır.

VIP araç kiralama, son yılların en gözde taşımacılık hizmetlerinden biridir. İş seyahatleri, tatiller, günübirlik geziler veya konuk ağırlamak için artık çok daha kaliteli ve teknolojik alt yapıya sahip araçlar tercih edilmektedir. Ayrıcalığınızı sonuna kadar hissedebileceğiniz bu hizmetimizden, tahmininizden çok daha düşük fiyatlarla yararlanma şansı bulabilirsiniz.

Şehir içi turistik geziler ve havalimanı VIP karşılama hizmetlerimiz de, VIP Taksi kiralama uygulamamamızın bir parçasıdır. Zaman ve konum sınırlaması olmadan, 7/24 rezervasyon için sayfamızdaki menüyü kullanabilirsiniz. Telefon ve tablet gibi akıllı cihazlar üzerinden de, VIP şoförlü araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Kovid 19 Sağlık ve Seyahat Tedbirlerine Uygun Taksi Hizmeti

Filomuzda bulunan lüks araçlarımız düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık periyotlarda temizlik işleminden geçirilmektedir. Yolculuk boyunca gerek duyabileceğiniz maske ve mini dezenfektanlar, ilk defa ambalajlarını sizin açabileceğiniz şekilde özel bölmelerimizde bulunur. Şoför ve yolcular arasında cam ayırma bölümlerimiz mevcuttur.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen, resmi hijyen belgelerine sahiptir.

VIP Taxi İle Kendi Rotanızı Kendiniz Seçin

VIP Taxi hizmetimizden yararlanırken, gideceğiniz adrese kendi belirlediğiniz rota üzerinden seyahat edebilirsiniz. Araçlarımız merkezimiz tarafından takip edilmekte, canlı trafik bilgileri her an şoförlerimize iletilmektedir. Kendi seyahat rotanızı belirlemediyseniz, firmamız tarafından sunulan alternatif rotalardan birini tercih edebilirsiniz.

Konforlu ve Akıllı Araçlar

VIP Taxi için kullandığımız araçlar, VIP Mercedes Vito gibi özel tasarım modeller arasından seçilmiştir. Televizyon, kablosuz internet, dijital televizyon ve oyun platformları gibi, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz pek çok teknolojik özellik, konforlu araçlarımızda sizleri beklemektedir.