Dolmabahçe Sarayı Transfer

İstanbul transfer ile İstanbul’a gelmenizin ardından mutlaka gitmeniz gereken yerler arasında Dolmabahçe Sarayı var. Tarihi ile dikkat çeken ve çok sayıda turistin ziyaret ettiği İstanbul, Kabataş’tan Beşiktaş’a uzanan Dolmabahçe Caddesi ile de ünlüdür. İstanbul Boğazı ile cadde arasında kalan 250.000 metrekarelik alan Osmanlı Sarayıdır. Marmara Denizi’nden Boğaziçi’ne deniz yolu ile girişte sol kıyıda Üsküdar ve Kuzguncuk arasında yer almaktadır. İstanbul’u gezmek isteyen herkes İstanbul transfer ile ulaşım sağlayarak güvenle gezebilir.

Konforlu bir yolculuk için tercih edebilirsiniz…

Dolmabahçe Sarayı Transfer Hizmeti

Transfer hizmetinden faydalanmanız halinde, ne kadar güzel bir yolculuk yapacağınızı da göreceksiniz. Aracınızın öncesinde dezenfekte edilmiş olması, sonrasında sınırsız internet ve içecek servisi ile yolculuğunuzu yapıyor olmak önemlidir. VIP araçlar kullanıldığından, Dolmabahçe Sarayı transfer hizmeti konusunda memnun kalacaksınız. Avantajlı bir hizmet sayesinde, sorunsuz şekilde transfer hizmetinden faydalanmış olacaksınız. Hem güvenli hem de hızlı bir yolculuk ile ulaşım sağlanıyor olacak. Transfer hizmetimiz için Mercedes VIP araçlar tercih edilmiştir. Siz de hemen hizmet alabilirsiniz.

Dolmabahçe Sarayı Tarihi

Dolmabahçe Sarayı tarihi son derece eskidir. Bugün bulunduğu alan bundan dört yy öncesine kadar Osmanlı Devletinin gemilerinin demirlendiği bir alandı. Geleneksel denizcilik törelerinin uygulandığı bir alandı. 18.yy’ın ikinci yarısına doğru ise Türk mimarisinde Batı etkisinin görülmeye başlandığı gözlemlenmekte. Neobarok tarzı köşk kasır ve sebillerde batkı etkisi görülür. Dolmabahçe sarayına gittiğinizde aslında bir devrin tarihini de yakından inceleme şansı bulursunuz. Son derece görkemli bir alanda o günleri yaşamak mümkün olacaktır.

Dolmabahçe Sarayı Transfer İletişim

İstanbul’u gezmek için konforlu şekilde hareket etmek için ilk akla gelen VIP araçlar ile ulaşım oluyor. Bundan faydalanmak ise son derece kolay. Dilerseniz hemen transfer hizmetinden faydalanmak için +90544 642 8060 numarasından ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi sunmak ve avantajlı hizmet almak adına gereken en iyi şekilde sizlere ulaştırılıyor olacak. Dolmabahçe Sarayı transfer hizmetinden hemen faydalanarak güvenli bir şekilde yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Konforlu, uygun fiyatlı ve kaliteli bir yolculuk için hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.

istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours
Rezervasyon Yap