Rumeli Hisarı Transfer

İstanbul transfer ile siz de Rumeli Hisarı gibi tarihi yerleri gezme imkanı bulabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sunduğumuz transfer hizmeti ile hemen İstanbul’a ulaşacaksınız. Güvenli bir ulaşım olmasını sağlamak üzere tüm kriterler oluşturulmuştur. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet sayesinde, siz de transfer hizmetinden faydalanma imkanı bulacaksınız. Sizin için sunulacak olan İstanbul transfer dilediğiniz zaman dilimi içinde olur. Hemen hizmet alabilir, güvenli bir şekilde sunulacak olan bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Rumeli Hisarı Transfer Hizmeti

Transfer hizmetimiz sizlere nasıl sunuluyor? Öncelikle Rumeli Hisarı transfer hizmeti sayesinde sorunsuz bir hizmet alacaksınız. Araçların ilaçlanması ile sağlığınızı tehdit edecek tüm ihtimaller ortadan kaldırılır. Araçta sınırsız internet vardır. Yolculuğunuzun konforlu olması açısından gereken tüm önlemler alınmıştır. Bunun beraberinde direkt olarak transfer hizmetinden faydalanmanız için sunulacak olan iletişim numarasından aramanız yeterlidir. Araç dilediğiniz zaman mola verecektir. Sizin tamamen konforlu ve memnun kalacağınız bir yolculuk olmasını sağlamak açısından gereken en iyi şekilde yapılmıştır.

Rumeli Hisarı Tarihi

Peki, Rumeli Hisarı tarihi hakkında ne biliyorsunuz? İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan bulunduğu semte de adını veren Rumeli hisarı, Fatih Sultan Mehmet tarafından İstanbul’un fethinden önce boğazın kuzeyinden gelebilecek saldırıları engellemek için yapılmıştır. Anadolu Hisarı’nın tam karşısına inşa edilmiştir.

Sarıyer İstanbul’da bulunan Rumeli Hisarı 30 dönümlük bir alanı kapsamaktadır. 90 gün gibi kısa bir süre içinde tamamlanmış olması en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Rumeli Hisarı’nın adı Fatih vakfiyelerinde Kulle-i Cedide neşri tarihinde Yenice hisar, Kemalpaşazade olarak da geçmektedir.

Rumeli Hisarı Transfer İletişim

Sizin için sunulacak olan hizmeti değerlendirin. Rumeli Hisarı transfer hizmetinden faydalanmak üzere hemen iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Transfer +90544 642 8060 telefon numarası olarak verilmiştir. Ekip ile iletişime geçmeniz durumunda anında bilgilendirme yapılır. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet ile sunulacak olan seçenekleri değerlendirmeniz önerilir. Güvenli ve hızlı bir hizmet için gereken en iyi şekilde yapılmaktadır.

İstanbul transfer hizmetimiz için en iyi fiyattan ve en yüksek kaliteden hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

istanbul tours istanbul tours istanbul tours
Rezervasyon Yap