Ucuz Transfer hizmeti nedir? Lüks araçları şoförlü ve uygun fiyatlı olarak kiralamak mümkün mü? Dünyada hızla yayılan, yeni nesil yolcu taşımacılığı ile sizleri tanıştırıyoruz. Yalnızca size ve konuklarınıza özel araçlarla yolculuğun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ucuz transfer araç kiralama hizmeti, on beş yıldan fazla süredir VIP araç kiralama sektörünün öncüsü olan VIPORT TRANSFER firmamız tarafından verilmektedir. Uygun fiyatlı transfer otolarımızla dilediğiniz zamanda, dilediğiniz noktadan yola çıkabilir ve konum sınırı olmadan ülkemizin her yerine güvenle ulaşabilirsiniz. Lüks modellerin düşük maliyetle buluştuğu hizmetimizden yararlanmak için sayfamız üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Randevu sistemimize akıllı cihazlarınız ve bilgisayarlarınız üzerinden girebilirsiniz. Fiyat ve modelleri karşılaştırabilir, rotanıza uygun hizmeti almak için yolculuk bilgilerinizi girebilirsiniz.

Ucuz VIP transfer aracı kiralamak işte bu kadar kolay…

Yolculuğunuzun Rotasını Siz Belirleyin

VIP taşımacılık, kaliteli ve uygun fiyatlı seyahat etmek isteyenlerin gözde ulaşım tercihlerinden biri haline geldi. Özel etkinliklere, şehirler arası yolculuklara, günübirlik turistik gezilere, iş seyahatlerine ve tatillere size özel ayrılmış araçlarla kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz havalimanlarına gitmek ya da gelen misafirlerinizi karşılamak için VIP transfer yolcu karşılama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kısa veya uzun mesafe fark etmeksizin, tüm müşterilerimiz gitmek istedikleri yere kendi belirledikleri rota üzerinden gitme özgürlüğüne sahiptir. Alternatif rota seçenekleri, yola çıkmadan önce müşterilerimize bildirilir. Elektronik ortam üzerinden merkezi takip sistemine sahip araçlarımızda, yol ve trafik durumunu canlı olarak öğrenme imkanını bulabilirsiniz.

Lüks VIP Araçlar En Avantajlı Fiyatlarla

15 yıldan fazla süredir VIP taşıma sektöründe hizmet veren firmamız geniş bir araç filosuna ve rekabet koşullarına uygun ayrıcalıklı fiyatlara sahiptir. Bünyemizde, Mercedes Vito VIP modeller başta olmak üzere, ihtiyaca uygun birçok çözüm bulunmaktadır.

Araçlarımızda, klima, ısıtma sistemleri, televizyon, kablosuz internet, oyun ve dijital yayın platformları bulunmaktadır. Şoförlerimiz eğitimli ve lisanslı sürücüler olup, yabancı dillere hakimdir.

Sağlıklı ve Uygun Fiyatlı Transfer

Ucuz transfer için kullanılan araçlarımız düzenli dezenfekte edilir. Yolcu bölmelerinde, ilk defa sizin açacağınız ambalajlarda dezenfektanlar ve maskeler yer alır. Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış hijyen belgelerine sahiptir. Ucuz ve güvenli ulaşım çözümlerimizle ilgili merak ettiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.