Konferans Transfer hizmetimiz İstanbul’da gerçekleşecek olan iş toplantılarınız ve konferanslarınız için özel olarak sunulan bir taşıma hizmetidir. Misafirlerinizi havaalanından karşılamak için sizler de özel ve kaliteli bir transfer hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bayi toplantıları ve konferans gibi özel iş görüşmelerinin yapılacağı alanlara misafirlerinizi götürmek için VİP araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Sizlerin ekip arkadaşlarımız ile paylaşmış olduğunuz gün ve saatte misafirlerinizi kapıda karşılamaktayız.

Yabancı misafirleriniz için de yine yabancı dil eğitimi alan ekip arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Sadece müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunmuş olduğumuz konferans transfer hizmetimizden sizler de en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

İstanbul vip konferans transfer hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile 7/24 iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’a gelen tüm misafirlerinizi tam saatinde havaalanından karşılayarak konferans salonuna veya belirlediğiniz otele teslim edebilmekteyiz.

Yabancı misafirlerinizin şehirde zor durumda kalmalarının önüne geçmek için sizler de şehir içi gezi imkanı da sunan kongre transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Vip Konferans Transfer Hizmeti

VİPORT transfer firması olarak İstanbul genelinde havaalanında başlayan yolculuğumuz sizlerin belirlediği lokasyona kadar devam edebilmektedir. Konferans transferi hizmeti sunarken misafirlerinizin özel olarak talep ettiği isteklerini de ekip arkadaşlarımız karşılamaktadır.

Araç içlerimiz misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Ayrıca pandemi ve sosyal mesafe ile tüm hijyen kurallarına dikkat ederek İstanbul vip konferans transfer hizmetimizi sunmaktayız.

Her hizmet sonrasında araç içlerimiz profesyonel olarak ve detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Araç içlerinde ihtiyacınız olabilecek teknolojik cihazların yanı sıra ikramlıklarımız da bulunmaktadır.

Bilgisayar, internet ve tablet gibi araç içerisinde iş görüşmelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz teknolojik cihazlarımız da sizlerin hizmetinize sunulmaktadır.

İstanbul konferans transfer hizmetimizin sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi de kesinlikle güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunabilmesidir. Özellikle yurt dışından gelen yabancı misafirlerinizin şehre alışması ve mutlu ayrılması için ekip olarak en kaliteli hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz.

Kaliteli Ve Güvenli Konferans Transfer Hizmeti

Firma bünyemizden tercih edeceğiniz tüm transfer hizmetlerimiz üstün güvenlik ve konfor kalitesi ve garantisi ile sunulmaktadır. Hem yerli hem de yabancı misafirleriniz için tercih edebileceğiniz konferans transfer hizmetimiz sadece kusursuz hizmet anlayışı ile gerçekleştirilmektedir. Organizasyonlarınızın kusursuz bir şekilde devam etmesi ve misafirlerinizin mutlu olması için kendilerini her daim özel hissedebilecekleri bir transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.

Misafirleriniz için tüm detaylar ekip arkadaşlarımız tarafından hizmet öncesinde düşünülmektedir. Sizler de konferans transfer hizmeti kapsamında kaç kişilik bir araç istediğinizi ve karşılama için saat ve gün bilgilerini eksiksiz olarak firmamıza iletebilirsiniz.

Kongre transfer hizmetlerimiz içerisinde kalabalık gruplar için de uygun yolcu kapasitesine sahip olan vip araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Geniş ve lüks araç filomuz içerisinde her yolcu kapasitesine uygun modelde aracımız yer almaktadır.